Apartamenty ActiveNatura

Spełnij marzenia – Ekskluzywne Domy w okolicach Kielc. (6km)

to prestiżowa inwestycja usytuowana w Kielcach, ( Maciejówka ) 6km od centrum . Inwestycja ta, składa się z trzydziestu apartamentów (trzy zabudowy szeregowe ) oferujących bardzo funkcjonalne rozkłady .
Sprzedaż mieszkań oferowana jest w systemie deweloperskim. Dogodna lokalizacja, bezpośrednia bliskość zieleni oraz nowoczesna architektura to główne zalety Active Natura Home.


Pierwsze nasze wizualizacje

Apartamenty Active Natura to prestiżowa inwestycja usytuowana Kielcach (Maciejówka) 6km od centrum. Inwestycja ta, składa się z trzydziestu apartamentów ( trzy zabudowy szeregowe ) oferujących bardzo funkcjonalne rozkłady .
Sprzedaż mieszkań oferowana jest w systemie deweloperskim. Dogodna lokalizacja, bezpośrednia bliskość zieleni oraz nowoczesna architektura to główne zalety A
ctive Natura Home.

 

Bryły budynku charakteryzują się wyważonymi proporcjami z elementami kontrastowych elementów w formie prostokątów, które nadają budynkom silnego, nowoczesnego i zarazem ekskluzywnego charakteru architektonicznego, jednocześnie podkreślając jego indywidualność na tle innych obiektów. Elementy takie jak bardzo duże tarasy na kondygnacji pierwszej, czy przestronne ogródki znajdujące się na parterze tworzą urokliwe, prywatne miejsca do odpoczynku i relaksu oraz dodają obiektom dodatkowo eleganckiego wyglądu i tworzą przytulną aurę. Ciepły wizerunek osiedla jest zasługą odpowiedniego doboru materiałów elewacyjnych i ich kolorów. Na elewacjach dominują biele i brązy tynków.

 

Budynki Active Natura Home posiadają dwie kondygnację.
Budynki zaprojektowane zostały tak, że są one w pełni dostępne także dla osób niepełnosprawnych. Proponujemy Państwu miejsce na granicy Kielc, w którym możecie doskonale odpocząć. Zadbaliśmy nie tylko o jakość budynków, ale także o to wszystko co go otacza i jest niezbędne do komfortowego życia. Część wspólna, przeznaczona do dyspozycji wszystkich mieszkańców to przestrzeń z zaprojektowaną niską zielenią w formie trawników.. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców teren Active Home będzie ogrodzony, monitorowany całodobowo za pośrednictwem systemu kamer.

Serdecznie zapraszamy.